ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου

2/3/2019 12:25     2-3 Μαρτίου
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02.03.2019 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Ιωνικός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

Αξιός Ανατολικού – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Ελλήσποντος Κριθιάς – Παύλος Μελάς    0-3 α.α.

 

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

 

Αστέρας Ραιδεστού – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.00

Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

 

Εθνικός Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

 

Μαγνησιακός – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.30

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Τριαδίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

 

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Πέρα

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Μίκρας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΣ Παπάδες    3-0 α.α.

 

ΑΕ Μαρτίου – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Αριστοτέλης – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟ Μεσήμβριας – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:16.00

Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.00

Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Σάντος Πανοράματος – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Κουρούπης, Κόλτσος, Μεταξάς, Ναζίρης, Ρακόπουλος.
 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Σαλβαρίδης Ηλίας, Σπυρίδου, Χατζησταυρίδης, Νικολαϊδου.

 


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 03.03.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλαιό) – ώρα:15.00

 

Μακεδονικός – Αρης Παλαιοχωρίου

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00

 

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

 

Απόλλων Πόντου – ΑΟ Κασσιόπη

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Καμπανιακός – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Μελιτέας – Μαραθώνας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

ΑΟ Καρδίας – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Εθνικός Σοχού – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

 

Δόξα Αγ.Παύλου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Κανονιέρηδες – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Δόξα Πενταλόφου – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός: Μουχσιάδης Ντέμης

 

Ελλήσποντος Μαδύτου – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πανόραμα

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

Νίκη Κερασιάς – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Οδυσσέας Κορδελιού – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

 

ΠΟ Ξηροκρήνης – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

 

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ορφέας Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Σταυρούπολης – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

 

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Παπαδέα Σταυρούλα

 

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

 

Δόξα Δρυμού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Δρυμού – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Νίκη Ευκαρπίας – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.00

Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

 

Αστραπή Μεσαίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:16.00

Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

 

Εθνικός Αστέρας – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Νέστωρ Οσσας – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:16.00

Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

 

Δράση Αρδαμερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:11.30

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Εθνικός Λαγυνών – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Δάφνη Ευαγγελισμού – Εθνικός Προφήτη

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Δόξα Ασσήρου – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:16.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Αρης Καβαλαρίου – Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:16.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.30

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

ΑΕ Πυλαίας – Αίολος

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

 

Προοδευτική – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Κανάρης – Φοίνικας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Καλοχωρίου – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Νίκη Νεοχωρούδας – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:11.30

Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

 

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Λιονταράκια Θεσσαλονίκης – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.00

Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

 

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.00

Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

 

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Καπετάν Αγρας

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:12.00

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Αετός Ανω Σταυρού – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Φοίνικας Σχολαρίου – Βορράς Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:12.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ναζίρης, Καφαδάρης, Λήμνιος, Κόλτσος, Ξυδόπουλος, Βλαχούδης, Χατζόπουλος.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

 

10.00 – 13.30: —

 

15.00 – 16.00: Usore Blessing, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας Κ., Λιόλιος Ηλ. – Χρ., Μουχσιάδης Ντ.




epsm24

Επόμενο Προηγούμενο
 
Social Media - Thessaloniki
Ελ Σαλβαδόρ: Είκοσι νεκροί από το πέρασμα της τροπικής καταιγίδας

Ελ Σαλβαδόρ: Είκοσι νεκροί από το πέρασμα της τροπικής καταιγίδας

23:59 1/6/2020

Αμάντα

Θεσσαλονίκη: Εξαφανίστηκε 33χρονος - Μπορείς να βοηθήσεις;

Θεσσαλονίκη: Εξαφανίστηκε 33χρονος - Μπορείς να βοηθήσεις;

23:47 1/6/2020

από την περιοχή των Αμπελοκήπων

Καλαμαριά: Την Πέμπτη η κηδεία του Δημήτρη Ντέλου – Τελευταίο αντίο

Καλαμαριά: Την Πέμπτη η κηδεία του Δημήτρη Ντέλου – Τελευταίο αντίο

23:37 1/6/2020

του γνωστού tattoo artist

Ελληνικό φορητό σύστημα ανιχνεύει τον κορονοϊό σε τρία λεπτά

Ελληνικό φορητό σύστημα ανιχνεύει τον κορονοϊό σε τρία λεπτά

22:44 1/6/2020

Εργαστήριο Κυτταρικής Τεχνολογίας

Ξυλοκόπησε τη μητέρα του γιατί δεν του έδωσε χρήματα να πάει για καφέ

Ξυλοκόπησε τη μητέρα του γιατί δεν του έδωσε χρήματα να πάει για καφέ

22:41 1/6/2020

Βόλος

Τι είναι μια κρίση πανικού και πώς την διαχειριζόμαστε

Τι είναι μια κρίση πανικού και πώς την διαχειριζόμαστε

22:40 1/6/2020

Τα συμπτώματα

Super League: Τι θα συμβεί εάν παίκτης βρεθεί θετικός στον κορονοϊό

Super League: Τι θα συμβεί εάν παίκτης βρεθεί θετικός στον κορονοϊό

22:36 1/6/2020

αρχίζει ξανά σε λίγες μέρες

Με έξοδα του ελληνικού κράτους θα μένουν στην Ελλάδα όσοι τουρίστες βρίσκονται θετικοί στον κορoνοϊό

Με έξοδα του ελληνικού κράτους θα μένουν στην Ελλάδα όσοι τουρίστες βρίσκονται θετικοί στον κορoνοϊό

22:10 1/6/2020

τι ανακοίνωσε ο Πέτσας

Νέο περιστατικό οπαδικής βίας

Νέο περιστατικό οπαδικής βίας

22:06 1/6/2020

17χρονος δέχθηκε επίθεση

Κορονοϊός: 2 νέα κρούσματα - 179 οι νεκροί - Η επιδημιολογική έκθεση

Κορονοϊός: 2 νέα κρούσματα - 179 οι νεκροί - Η επιδημιολογική έκθεση

19:35 1/6/2020

ΕΟΔΥ

Κλασικά Έπιπλα