Σύμφωνα με ανακοίνωση του Δήμου Πυλαίας - Χορτιάτη, αποφασίστηκε λόγω της συνεχιζόμενης έντονης νέας χιονόπτωσης και του παγετού, τα σχολεία σε όλες τις Δημοτικές Ενότητες, να παραμείνουν κλειστά για αύριο Πέμπτη 10 Ιανουαρίου.
e-kalamaria.gr
στο νοσοκομείο Ρίου
Περιστέρι
Πάνω από 300 καλεσμένοι
Καλλιθέα
Missing Alert
ποιοι είναι οι λόγοι
και στα δύο ρεύματα κυκλοφορίας
Ευρωπαϊκή Επιτροπή
τι αλλάζει
υφυπουργός Υγείας