Σημερα Κυριακή 3 Ιουνίου 2018, ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ, Ναύαρχος Ευάγγελος Αποστολάκης ΠΝ, συνοδευόμενος από τον Αρχηγό ΓΕΝ, Αντιναύαρχο Νικόλαο Τσούνη ΠΝ, επέβη στη Φ/Γ ΣΑΛΑΜΙΣ, η οποία συμμετέχει στην άσκηση “ΚΑΤΑΙΓΙΣ 2018”, στο πλαίσιο παρακολούθησης δραστηριοτήτων επιχειρησιακής εκπαίδευσης του ΠΝ.Ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ ενημερώθηκε για την εξέλιξη της άσκησης και παρακολούθησε εκτέλεση πυρών κατά εναέριου στόχου (ανεμούριο) στο πεδίο βολής Άνδρου.
onalert
e-kalamaria.gr
Κρητη
αναλυτικά στοιχεία
Ορισμένα ζώα διαθέτουν μία έκτη αίσθηση
νέα επιστημονική έρευνα
επ' αυτοφώρω σύλληψη
Σχηματίσθηκε δικογραφία
κινητό κλιμάκιο
και από τις δυο μεριές
υπουργείο Παιδείας
τι ανακοίνωσε η υφ. Ναυτιλίας