Σημερα Κυριακή 3 Ιουνίου 2018, ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ, Ναύαρχος Ευάγγελος Αποστολάκης ΠΝ, συνοδευόμενος από τον Αρχηγό ΓΕΝ, Αντιναύαρχο Νικόλαο Τσούνη ΠΝ, επέβη στη Φ/Γ ΣΑΛΑΜΙΣ, η οποία συμμετέχει στην άσκηση “ΚΑΤΑΙΓΙΣ 2018”, στο πλαίσιο παρακολούθησης δραστηριοτήτων επιχειρησιακής εκπαίδευσης του ΠΝ.Ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ ενημερώθηκε για την εξέλιξη της άσκησης και παρακολούθησε εκτέλεση πυρών κατά εναέριου στόχου (ανεμούριο) στο πεδίο βολής Άνδρου.
onalert
e-kalamaria.gr
ωριμάζουν με Μότσαρτ και Μπετόβεν
Εθνική Αρχή Διαφάνειας
«Tears of war»
Aυτά είναι τα νέα στοιχεία
Τριμελές Πλημμελειοδικείο Καβάλας
video
υπουργός Εργασίας
''555''
δεν εχουν τον Θεό τους
τι λένε οι διοργανωτές