Η 6η τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Καλαμαριάς, θα γίνει στις 4 Μαρτίου 2020, ημέρα Τετάρτη και ώρα 21:00 στο Συνεδριακό Κέντρο του Κτηρίου των Πολιτιστικών Δραστηριοτήτων της Πλατείας Σκρα, στην οδό Καραμαούνα αρ. 1 με θέματα Ημερήσιας Διάταξης:
e-kalamaria.gr
σήμερα το πρωί
Αν εξελιχθεί σε πανδημία θα φταίει ότι..
νοσηλεύεται
ανακοινώσεις
σποραδικές απόπειρες εισόδου
σε εστιατόριο
Πόρτο Κουφό
Νέο και άκρως απολαυστικό...
για την κρίση στον Εβρο
σε ποιον δήμο