Η 6η τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Καλαμαριάς, θα γίνει στις 4 Μαρτίου 2020, ημέρα Τετάρτη και ώρα 21:00 στο Συνεδριακό Κέντρο του Κτηρίου των Πολιτιστικών Δραστηριοτήτων της Πλατείας Σκρα, στην οδό Καραμαούνα αρ. 1 με θέματα Ημερήσιας Διάταξης:
e-kalamaria.gr
άρπαξαν κουτί εράνου!
μια σύλληψη
ένα ιχνοστοιχείο απαραίτητο
Drive Temper
τα ξημερώματα
από ομογενείς της Ρωσίας
Εγκρίθηκε η τρίτη παράταση του έργου
Α.Π.Θ. Αριστοτέλους και πλ. Αγ. Γεωργίου
18 συλλήψεις